Zdjęcia naszych realizacji

MATERIAŁ WYSOKIEJ JAKOŚCI TO BEZPIECZNA KONSTRUKCJA

Do montażu naszych konstrukcji stosujemy drewno iglaste (świerk, sosna). Sortujemy je metodą wizualną biorąc pod uwagę ilość wad w jego budowie lub importujemy tarcicę gdzie sortowana jest metodą mechaniczną do klasy C24.

Tak wysortowany materiał zostaje wysuszony mechanicznie ciepłym powietrzem w suszarniach kondensacyjnych do wilgotności poniżej 20%. Zabezpieczenie przed korozją biologiczną odbywa się poprzez impregnację metoda zanurzeniową czyli kąpiel w roztworze z impregnatem np. Fobos M-4 czy Dekolit.

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z ZASTOSOWANIA PREFABRYKACJI

Elementy składowe więźby takie jak krokwie, połączenia na jaskółczy ogon czy otwory czopowe na słupy wycinane są w centrach obróbczych typu Hundegger K2i a ich dokładność cięcia to +/-0,5mm. Wycięte konstrukcje cechują się idealną geometrią co pozwala na dokładne wykonywanie dachów. Dzięki wykorzystaniu prefabrykatów montujemy dachy średnio o połowę krócej co pozwala nam zaproponować rozsądną i konkurencyjną rynkowo cenę.
Prefabrykacja również zmniejsza ryzyko pomyłki człowieka na budowie, wszystko to gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług.